Reakcia na: merice #98371:
Sľubuje sa už x rokov obnova vozového parku MHD. Nikto netvrdil, že tie nové bude vlastniť DPB, dokonca ani, že na nich bude jazdiť DPB. Namiesto toho, aby ste pochválili, že konečne niekto pohol rozumom a hľadá aj iné možnosti, ako zo súčasnej krízy von, tak hľadáte hanbu tam, kde žiadna nie je. ? ?
Martin Fundárek
Štát ide nakupovať regionálne vlaky
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Audalostia&c=udalostia_8_1
(... a Bratislava utrie hubu)
Ďalšia info: podľa správ z STV chce aj DPB zaviesť podľa pražského vzoru platenie cez SMS. Z ako vždy superstručnej informácie (redaktor + B.Z.) možno vydedukovať, že si bude možné zaplatiť iba 90-minútový "lístok" a aj ten bude možno stáť viac než v tlačenej forme.