Reakcia na: Ike #98281:
1. NRSR VZN nevydava. Takze za 4. stupen podla tejto logiky povazovat nemozes.
3. NRSR nie je organom uzemnej samospravy, o ktorej tu hovorime.
2. Národná rada Slovenskej republiky je jediným ústavodarným a zákonodarným orgánom Slovenskej republiky.
Koncim tuto debatu. Poslednom case sa stebou neda. Neviem co ti je, ale hadam si to casom vyriesis. Prajem ti pekny zybotk vecera.
Ámos
Len ty popieras, ze tu existuje aj VUC. S zupanom a zastupitelstvom.
vo veciach uzemnej samopsravy moze kazdy stupen vydat VZN.
Moze ho vydat MC, hl. mesto a VUC.
Obyvatelia mesta Bratislavy su danovnikmi, volicmi VUC, su povinny riadit sa VZN vydanymi VUC.