Reakcia na: Ámos #98241:
Pretoze je rozdiel medzi miestnou samospravou (obce a mesta + 2 specialne pripady (laicky) 2 in 1 - BA a KE kde je dvojstupnova samosprava) a medzi regionalnou samospravou (VUC)...
cize velmi nepriamo.. uz som tu o tom pisal... urcite to nie je bezne, ale moze to nastat... bol to len priklad (ilustracny)
Ámos
Re #98239 AAA: Hm.. takze megistrat a MC sa rataju ako jeden stupen? Lebo bezne sa hovori ako o dvochstupnoch a BSK je de facto (mozno nie de ure) treti stupen.