Reakcia na: S499.1023 #98215:
Asi tak ako prinuti obyvatelov k zmene smeru pohybu
cize velmi nepriamo.. uz som tu o tom pisal... urcite to nie je bezne, ale moze to nastat... bol to len priklad (ilustracny)
cize velmi nepriamo.. uz som tu o tom pisal... urcite to nie je bezne, ale moze to nastat... bol to len priklad (ilustracny)
AAA
2. §12 ods. 2. zákona o obecnom zriadení: "Na prijatie uznesenia obecného zastupiteľstva je potrebný súhlas nadpolovičnej väčšiny prítomných poslancov; na prijatie nariadenia je potrebný súhlas trojpätinovej väčšiny prítomných poslancov." Takže uznesenie a nariadenie asi nie je to isté.
3. Zastupiteľstvo sa môže, keďže mu v tom nik nemôže zabrániť aj na tom, že podľa neho by mala borovička v miestnom pohostinstve stáť 5,- Sk. A ak toto uznesenie nikto nenapadne a nebude zrušené, bude platné.
4. Uznášať sa starosta môže možno tak ak je schyzofrenik. ?
5. Kvôli tejto debate nebudem čítať všetko, čo prijíma MČ Petražlka, takže to, že čo je to za dokument si mal hneď špecifikovať na začiatku.