Reakcia na: Majo #97938:
Budapeštianske Combino v ŽIADNOM prípade nemá otočne uložené podvozky, budapeštianske Combino má akurát tak sekundrne vypruženie riešené tak, že umožňuje natáčanie podvozkov o 4°, čo v praxi znamená, že náraz pri nájazde do oblúka bez prechodnice príde o pár metrov neskôr.
?
Ik
Ja som tiež z Petržalky, a bol by som veľmi potešený, keby si mi povedal jediné miesto Petržalky, kde by sme mohli rozprávať o "priaznivom životnom prostredí". Máš snaď na mysli, tých zopár vysychajúcich stromov a zhnitú trávu kam chodia s..ť vaše psy?!?! To je priaznivé ŽP?
Buďme radi, že ľudia ako vy našťastie nemôžu rozhodovať o týchto záležitostiach a dúfam, že ani nikdy nebudete! Trepeš somariny!