COLOR: Na jeseň?
Cookies: To sa potom spoplatnia aj diaľničné úseky Prístavný most, Most Lafranconi - Viedenská cesta? V tom prípade by to asi dopadlo dosť zle... A linka 21 môže zase chodiť cez Lamač - ako 92.
Cookies: To sa potom spoplatnia aj diaľničné úseky Prístavný most, Most Lafranconi - Viedenská cesta? V tom prípade by to asi dopadlo dosť zle... A linka 21 môže zase chodiť cez Lamač - ako 92.

akurat som videl cez zatvorene dvere model mostu. dnes podnikam druhy pokus, dufam, ze sa mi to podari ...
KLF
Mimochodom co vravite na kolaje na Mlynskych nivach smerom na Kosicku ? Myslim, ze by ich uz mohli povytrhat a spravit tam novy asfalt.. prospelo by to trolejbusom a autobusom okrem ineho.