Reakcia na: Marcelllooo #97490:
To určite áno. Ale nezabúdaj, že peniažky sú vyčlenené do r. 2015. Dovtedy to musí stáť. Šijeme horúcou ihlou. Málo času na taký projekt. Jasné, že to treba vyriešiť teraz, ale nech aj na to myslia. Dopadne to ako so štadiónom na MS v hokeji? Dúfam, že nie, lebo od tohto tunela závisí aj dopravná sit. v meste, ale aj rozvoj letiska.
Marcelllooo
Nie je mozne, ze teraz mesto, ZSR aj stat mlzia a v takomto chaose sa rozhoduje. Potom nech sa najprv rozhodne a az potom nech su vsetky ostatne uvahy.