Reakcia na: Marcelllooo #97306:
No čo sa týka tých precedensov, máš aj nemáš pravdu. V súvislosti s nimi sa totiž spomínajú rozhodnutia NS SR, ktoré by sme mohli považovať za materiálne pramene práva. Právna obyčaj je prameňom práva, ak sa jej zákon výslovne dovoláva (napr. obchodné zvyklosti).Právneho poradcu nemám. A definícia vyhrážky čo, nenašli?
Týmto končím s tebou OT, keď chceš môžeme pokračovať mailom.
kecho
Re #97177 enumaelish: chorvátske je stoka už teraz, sa pozri, čo tam všetko pláva a aj za to určite môžu developeri, však?... sa čudujem, že tam vôbec ešte niečo živé je...
Re #97201 S499.1023: vychádzal som z fotky, čo je na imhd. potom by tá druhá verzia bola podľa mňa lepšia. bol by v tom veľký finančný rozdiel?
Re #97207 Ámos: akurát včas, len aby do toho neprišiel nejaký zádrhel a stihli to, aby zase mohli prestrihávať pásky v správnom volebnom termíne ?
Re #97238 Emo: a potom šup do auparku ?
Re #97300 Martin Fundárek: zišlo by sa aj u nás ?
Re #97301 Martin Fundárek: v utorok som sem dával link z BA novín s víťazom #96821), ale asi to v zálave príspevkov od a na domovníka zaniklo ?
Re #97309 Marcelllooo: "Toto forum malo nizku uroven kvality davno pred mojim prichodom" už tam chýba iba klasické 'a ja som ju svojou činnosťou zvýšil o 528 percent', však, najvyšší a najmúdrejší? ktorý nepozná ani slovenčinu ani matematiku pre ZŠ... Hlavne, že sa oháňa odbornými výrazmi jedna radosť.
Re #97314 Ámos: to bude iba pre obyvateľov Rovniankovej14,
Chcel by som požiadať admina, aby okrem diskusného a dispečerského fóra vytvoril aj špeciálne domovnícke fórum ? , nech sa nemusím ráno vždy hodinu prehrýzať týmito blbosťami, ale aby som si mohol pozrieť iba príspevky k veci...