Video štartovania 4945-ky vo Volkswagene (druhý štart, po ktorom sme sa dostali až pod most, prvý bol neúspešný a dymilo sa po ňom trošku z motora).
http://www.youtube.com/watch?v=cB_vJJqMx5w
http://www.youtube.com/watch?v=cB_vJJqMx5w
d3k0
No a k pohladniciam - kritika sa tyka tych, ktori maju stovky kusov a nie tych, co ich maju len zopar. Ak chcete vidiet toho, koho ma Valec na fotke, na ktorej drzi v ruke dost velku cast celeho balika, tak si pozrite http://archiv.markiza.sk/?31337d=19.01.2008&31337p=1&31337v%5B%5D=31541 (na konci, chalan, co drzi v ruke letak a rozprava o "otacaciom kolese").