Reakcia na: fobust #93768:
Pri prejazde obzvlášť výživnej jamy vyskočili silentbloky z priečky...
)
Fakt nechapem, ako si niekto moze mysliet, ze 34 Sk za 6 hodin jazd je cena, pri ktorej sa niekto ohromne nabali. Keby to stalo 280 Sk, tak nic nepoviem. Ale toto je naozaj symbolicke.
Však máme Schengen.
Allredo
...a zabijeme dve muchy tymto podujatim ? ?