Reakcia na: Hrdy_DlhoDielcan #93311:
Potrubie by malo ísť pod zem. Z hľadiska logiky máš v Bratislave množstvo zastávok, ktoré s logikou nemajú akosi nič spoločné, navyše električkové zastávky treba riediť a nie ešte pridávať uprostred tunela pre cencúle. Tá zastávka by bola jedine zaujímavá, nemyslím, že aj využitá.
Majo
To, že to bude rozlúčková jazda znamená, že dojazdia!!! Nečakajte ich už potom...