Reakcia na: ivanbuto #92751:
... alebo ešte odstavovanie všelijakých áut z rôzych končín Slovenska, ktorí potrebujú vytiahnuť mapu a zorientovať sa, kde v tej Bratislave sa vlastne nachádzajú a kam chcú ísť... tak takté niečo by sa v autobusovom pruhu tolerovať nemohlo.
Ámos
Ak by sa ktomu urobila aj zmena, ze vodic by kontroloval listky a raz za cas by poslali revizora ci ich naozaj kontroluje (ako na zeleznici), tak by boli aj rentabilne.