Tak a je tu rok 2008
Vsetkym zelam vsetko naj, a dufajme, ze pre MHD to bude len lepsie
Vsetkym zelam vsetko naj, a dufajme, ze pre MHD to bude len lepsie
Vsetkym zelam vsetko naj, a dufajme, ze pre MHD to bude len lepsie
fobust
Staré dobré časy - ako pre koho. Pre niekoho možno také, že 4 roky nemusí s autom na STK.