Co sa tyka zastavky Aupark, je tam v blizkosti nielen nakupne centrum, ale aj sad, nabrezie a vobec cela lokalita, ktora nemala dobre spojenie s Petrzalkou. 59ka (a mozno aj 191) by tam ani stat nemuseli, zato by som privital zastavovanie 81, 90 a 180 (kvoli prestupu). Ved celkove zdrzanie na zastavke je tak 30-60 sekund. Ja by som naopak zriadil aj podobnu zastavku pri Starom moste na petrzalskej strane (len by zjazd smerom na sad musel byt o volaco dalej, aby sa tam zmestila;-), takisto kvoli prestupom a lepsej dopravnej obsluhe uzemia.

Andrej (Anndy008)
14:32 - PRAHA: Metro stále jezdí a mělo by jezdit až do chvíle, kdy do něj začne zatékat voda. Informaci uvedli zástupci města na odpolední tiskové konferenci magistrátu. Metro od rána nejezdí pouze na trase C od stanice Florenc do Holešovic, stanicí Křižíkovou projíždí. Dopravní podniky tvrdí, že pražské metro stoleté vodě odolá.
14:43 - PRAHA: Metro uzavřelo další dvě stanice - Staroměstskou a Malostranskou. Soupravy také nejezdí z Florence na nádraží Holešovice, nestaví ve stanicích Křižíkova a Invalidovna. Tramvaje nejezdí na křižovatce Těšnov, po celém pravém břehu Vltavy až po Modřany, na Klárově, v Karlíně, v Libni a mezi zastávkami Palmovka a Střelničná. Zcela bez dopravního spojení je Troja a Zbraslav, kam přestaly jezdit autobusy.
15:03 - PRAHA: Podle neověřených informací začali policisté evakuovat i Národní třídu.