Reakcia na: d3k0 #92290:
Neviem, ale prišlo by mi divné, že sa prihlásim niekde do školy a mám sa teraz starať do liniek MHD. Veď to by malo byť DPB jasné, aké prepravné prúdy sa tam uskutočňujú a keď nie je, tak je chyba niekde niekde inde.

Mike
A navyše špecificky Štefánikova je súčasťopu prvého mestského okruhu, ktorý je v úsekoch medzi križovatkami až na malé výnimky 4 pruhový. ☺