Zdá sa, že šotouši majú v Benátkach svoju marínu. ?
http://imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=27091&idt=u&idg=2831&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
http://imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=27091&idt=u&idg=2831&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
Ámos
Re #91506 Ike: No Pezinok - DS asi tazko, lebo do pezinku mas elektrifikovanu trat a do DS nie. Na kazdej trati jazdia ine typy vozidiel a aj nadalej budu. Preto jedine mozno povazujem spojenie Pezinka so Zahorim alebo Sencu so Zahorim.