Povie mi niekto prosím jeden rozumný dôvod, prečo sa presúvajú zastávky na Miletičova - Prievozská ?
To tí projektanti projektujú aby reč nestála ? Kde majú popísané dôvody týchto zmien ? Imho sú absurdné.
To tí projektanti projektujú aby reč nestála ? Kde majú popísané dôvody týchto zmien ? Imho sú absurdné.
fobust
Prakticky však môžem povedať, že cestovanie po meste IAD je na neporovnateľne vyššej úrovni ako cestovanie MHD. Výnimku tovoria možno tramvaje napr. na Račišradiále, kde je cesta tramvajou v rannej špičke rýchlejšia ako cesta IGK. Lenže na množstve dopravných tokov je miesto kapacitnej tramvaje nekapactiný autobus alebo trolejbus (síce s intervalom 3 až 4 minúty), ale NIE JE rýchlejší ako cesta autom v tom istom smere, tak prečo ním cestovať? Sieť električiek by mala byť v Bratislave oproti dnešnému stavu minimálne dvojnásobná a električka by mala byť skutočne preferovaná. Verím že medzi súčasnými autobusovými a trolejbusovými linkami je dosť adeptov, ktoré by sa oplatilo z hladiska dlhodobých prevádzkových nákladov nahradiť dopravou koľajovou.