Reakcia na: 2xT3SUCS #91034:
Hehe.
Myslím že nové "zaklínadlo" by mohlo byť "kúpte si auto, necestujte s nami keď sa vám nepáči".
Myslím že nové "zaklínadlo" by mohlo byť "kúpte si auto, necestujte s nami keď sa vám nepáči".
Myslim, ze vsetci diskutujuci vedia, odkial vietor fuka... Aj ked snahu urobit model ti neupieram, ale minimalne by bolo slusne sa spytat autorov na povolenie pouzit autorske dielo na tento ucel...
Ike
Re #91014 JamaVOku:
Re #91013 patrik:
?
nic som sa nepytal....