Reakcia na: S499.1023 #90753:
Predstav si, išiel som v 39 a viem aká tlačenica tam býva. Ale rovnako som stál v zápche na moste Apollo za 68 a keď zatiahla do zastávky na konci mosta, tak pri obiehaní vyzerala dostatočne plná.
Preto som vravel duobus, kazdopadne dik za opravu.
tr3mp
Keď sa pripojíš z Bosákovej na Dolnozemskú, máš vlastný pripájací pruh (pokračujúci ďalej na Apollo). Z neho sa treba preradiť o jeden pruh doprava - do stredného pruhu, z ktorého sa bez problémov dá odbočiť na Prístavný most bez toho, aby si sa dostal do kolízie s vozidlami v pravom pruhu (ktorý je výlučne na odbočenie na Prístavný most). Takže netreba lietať cez tri pruhy, ale stačí preradenie sa do susedného