Reakcia na: fobust #90538:
A ešte nás z biedy vytrhnú aj B741, ktoré čakajú na GO Zlíner a plynofikáciu, lebo tento rok sa urobilo 0, ale budúci rok vraj 20, teda čo sú tento rok odstavené 1303, 1308, 1321, 1322, 2306 a 2320 - spolu 6 vozov sa do premávky vráti.
Ale keď sa zaradí do premávky všetkých 18 sorov, tak tá rezerva tu zasa bude.


fobust
Čo je to za nezmysel? Však Ikarusy 280 jazdiť budú, bo nemáme nič iné.