Reakcia na: Dlhe Diely MHD #90451:
veruze tu uz sme daleko za hranicou vtipov ? to je minimalne smutne. vsetky finalove loga su tak prvoplanove... je to taky trapas. stare logo je ovela krajsie.neurobi niekto peticiu za zachranu sucasneho, dostojneho loga?
o Brontosaurovy Zahradnom a jeho super logu ? (asi neni moc ftipne co?
)
iKristy
Len na moju obranu - ja som sa len riadila podmienkami sutaze. Logo malo mat tematiku MHD (cize mala tam byt nejaka IDEA za logom) a detto farby - ako original erbovske logo (cize cervena, modra, biela a cierna).
Asi som mala neist podla pravidiel
Co sa tyka toho "retro" stylu, ano mate pravdu, naschval mam "retro", chcela som vlastne nadviazat na stare logo tak som nechcela ultra-hip-moderne logo z 22. storocia (;
Ved predsa teraz letia 80. roky! Vsimnite si butiky v Auparku
A co sa tyka toho Dunaja a vodarenskeho/teplarenskeho podniku, chcela som zahrnut do loga Bratislavu, aspon nejakym sposobom. A ako inak lepsie ako Dunaj? Ved Bratislava ma metaforicky nazov "krasavica na Dunaji"...
Tot~ asi vse.