Reakcia na: 01287 #90414:
V Bratislavskych určite nie, tak možno v petržalských. a Aj tak to možno novinári prekrútili. v Bratislavských bol iba zoznam liniek, kde všade premávajú SORy (a bola tam aj L180). Niekde inde zasa niekto z vedenia povedal, že sa tých prvých 5 zaradí do premávky 15. novembra, ale to sa evidentne nepodarilo. Ale väzbu na spustenie L180 som nikde nečítal.
kecho
práve preto, že nespĺňaš podmienku, by si postúpil ?
ale možno s. zahradkára zle pochopili a v prezentovanom zadaní vypadlo slovíčko "ne" - namiesto "logo bude mať pomer strán 1,3:1 (prečo nenapísali rovno, že 4:3?)" malo byť "nebude" ?