Reakcia na: S499.1023 #89741:
http://www.youtube.com/watch?v=6fLW3OiH8OQ
Presne tak. V texte sa píšte že tam zateká a v zime to zamŕza. Takže ideš si ideš po suchom asfalte a zrazu vyhneš na ľad. Ono ten Ikarus tam necháva pekné stopy na vozovke od penumatík, takže súvislá ľadová vrstva to nebude, iba námraza ako píšeš.
Každopádne si všimni v čase 0:57 ako tam ide kamión a odrazu sa zrazí s kamiónom akoby čelne. Nechápem odkial sa tam ten druhý vzal. To je v tom tuneli nejaká vedľajšia cesta ktorá sa napája pod pravým uhlom? Nie je ju tam moc vidno.
fobust
Keď ideš s IGK s prívesom a ten ti začne lietať na strany, tak čo spravíš?
1. Začnej brzdiť a snažíš sa korigovať kmnitanie.
2. Pridáš a snažíš sa korigovať kmitanie.
3. Snažíš sa korigovať kmitanie a ideš výbehom.
V prípade auta máš náhon asi vpredu, resp. v strede. Čo ak máš náhon v prívese a pridáš keď lieta zo strany na stranu?