Reakcia na: 810zssk #89375:
fotene mobilom a nepodarene upravene...ale pre tych co to este nevideli, dokumentacne staci...na racianskom to je..a aj na zochovej som to videl..vsade prelepene cez oznam o zdrazeni...
?
? ? ? ☠ naščastie sa uvodomili že asi plná klbová 50 nezastaví na metri

Martin Fundárek
Pokiaľ ide o automat a dobíjanie - keď už musím nahádzať za hrsť drobných do automatu, potom nevidím nijaký zásadný rozdiel v tom, či mi automat vypľuje papierik alebo dobije kredit. Dokonca ten papierik sa mi zdá lepší, pretože dobitie nijako neskontrolujem. Keď už dobíjať, tak cez mobilnú Teleplatbu alebo niečo podobné, aby som sa vyhol zháňaniu mincí.