Reakcia na: Sati #89394:
prepac ale mileticova a karadzicova ulica sa nikde nekrizuju pokial viem su v podstate rovnobezne, myslel si zahradnicku ulicu? nechcem sa do teba navazat len by som chcel pochopit ze kde to myslis

V pripade tej dnesnej nehody davam na 99% plnu vinu vodicovi.
Sati
Priklad včera mne prechod pre chodco miletičova karadžičova zelená smer miletičova na Trnavské mýto žena ide po chodniku a bez toho či by sa len obzrela či môže bezpečne prejsť na druhu stranu mi 2 metre pred busom vošla na prechod mala ščastie že 50 odbočuje z miletičovej na karadžičovú a teda musí tu zakrutu brať oblukom inak ju zoškrabujú z kolies a čo ma ešte viac nasrdilo z druhej strany prechodu babka 70 ročna o paličke asi polmetra pred busom detto no ja som tam chital stavi horšie ako žena pri pôrode