http://www.bleskovky.sk/cl/10/180292/V-Bratislave-zomrel-rano-82-rocny-sofer-aj-33-rocna-chodkyna
Tu nehodu na Racianskej videla maminka resp. ked uz tu babu zakryli plachtou, ked prisla sanitka. Maminke prislo, az zle ?
Pocitam, ze niekto nezastavil a nedal prednost chodcom. Preto som bol za zachovanie lievikov (kedze nevedia vodici jazdit)pri zastavkach. Nie ako teraz, ked jeden pruh stoji a dava prednost a druhy si to sinie. Videl som viac takych kolizii od kedy je tam dvojpruh ?
Tu nehodu na Racianskej videla maminka resp. ked uz tu babu zakryli plachtou, ked prisla sanitka. Maminke prislo, az zle ?
Pocitam, ze niekto nezastavil a nedal prednost chodcom. Preto som bol za zachovanie lievikov (kedze nevedia vodici jazdit)pri zastavkach. Nie ako teraz, ked jeden pruh stoji a dava prednost a druhy si to sinie. Videl som viac takych kolizii od kedy je tam dvojpruh ?
stevo
Ako sa moze takto spravat predseda predstavenstva DPB?!
Zas ma nejaku nepodlozenu viziu! Kedy zacne podkladat svoje vizie aj analyzami?
citujem: "Zahradník hovorí o cene 250 miliónov korún, zatiaľ to však nie je expertízny odhad. Odhaduje, že práce na tuneli by mohli trvať štyri mesiace". zdroj: http://bratislava.sme.sk/c/3569553/O-tuneli-rozhodne-mesto.html
Chcem vidiet tuto kombinaciu, ze za 4 mesiace zrekonstruuju tunel za 250 mil. SKK.
Prave vidime v priamom prenose, ako dopadla jeho vizia s 2 x 22 Sk listkami v nocakoch. Na zaklade akej analyzy to spravil?
Nech sa riadi svojimi viziami a odhadmi vo svojej vlastnej firme, kde ruci celym svojim majetkom, ale nie vo verejnej funkcii, kde sa velmi mizerne hra hru s nasou kvalitou cestovania a nasimi danami