Reakcia na: stevo #89272:
Ale pokial ustav pamati naroda zacne s dokumentaciou, my uz tu nebudeme, lebo dostaneme infarkt v zapche, alebo zhorime v autobuse. ?
Na krizovatke Kuklovska-Karloveska... 150m usek a 4 semafory za sebou
dakto sa musel pekne nabalit
z tohto mesta mi je nagrcanie
pepino23
Ak nie, tak podla tvojej logiky navrhujem zvysit cestovne v nocakoch na 200,- Sk. Nikto nimi nebude chodit a ja budem mat konecne pocit, ze som si kupil trolejbus aj s osobnym soferom.
Budem mat vacsiu pohodu, nikto ma neokradne, nikde to nebude stat a ja budem rychlo doma, bla, bla, bla..(dopln si co chces)