Som veľmi zvedavý koľko ľudí prinútil pán Ing. prvý generál Ciciak ísť na túto stránku a hlasovať za "áno"! Možno za to sľubuje aj vyššie odmeny ? . Inak si neviem predstaviť, ktorý normálny človek môže hlasovať za "áno".
) a späť zo Šafranovej potom 23:46 h. To pre koho sa tak predĺžila doba jej prevádzky?
Beus