ale vazne? neuvazuje sa o nejakom strajku cestujucich voci zdrazeniu dopravy nocnej?
to s tymi vodicmi je fakt sila ze si musia cvikat listky ako zamestnanci DPB.... aby od vas zachvilu nechceli listky, aj ked budete za volantom ?
to s tymi vodicmi je fakt sila ze si musia cvikat listky ako zamestnanci DPB.... aby od vas zachvilu nechceli listky, aj ked budete za volantom ?
Čo je pravda asi tak z 20%.
Ike
jedine co DPB robi je to ze zvysoka se*e na cestujucich - svojich zakaznikov, ktori im robia zisk... ten podnik si nezasluzi ani halier...