Reakcia na: Beus #89150:
koľko poradí 80tky má byť SORka? Tá delená služba, čo bude robiť 4. DTP funguje už oddnes, alebo bude až od pondelka? ?

...

v dpb sa celkom hodia, len skoda ze nie su 12ky... tie by sa hodili viac a mohli by nahradit vrakosy
Beus
V "SOR klasik" zadelení budú ešte aj 80-tky - cez týždeň jedno ranné špičkové poradie, a cez víkend 2 zo 4 celodenných... ale predpokladám, že zvyšné 80-tky tiež nebudú 12m vozy, ale budú v "SOR BN" zadelení...