Reakcia na: bwd #89023:
Sorry,ale je vo formate wma ci wmv s priponou asx,to je podla teba mp3?A ten button tam tiez nikde nevidim.Asi som slepy alebo nebodaj sprosty ☺
a potom to tak vyzera ... "chlapci z dunajskej" skratka logicky nemaju zaujem o tak podradnu cinost ako ist do politiky.. bohuzial to potom tak vyzera 
S499.1023
A čo sa týka MHD samotnej, tak s podobne mizernou efektivitou korešpondujem priamo s vedením DPB, čiže hádžem hrach na stenu...