Reakcia na: S499.1023 #88960:
V DNV som našiel 4 takéto stánky: 1. Zast. Pištu Králika, smer mesto; 2. Zast. Milana Marečka, smer mesto; 3. Zast. Novoveská, smer Mlynská; 4. Zast. Kremencová, smer JJ-VW.Je to lepšie, bo je možné ušetriť 3 až viac korún.
skor by som to nazval velka diera v strede europy...
. Teda dožvie, koľko ľudí to za posledný rok využilo...
Peon
Re #88946 Ike: #36771 a #46119
ČO MA ZAUJALO V PREPRAVNOM PORIADKU SLOVAK LINES
Čl. 13 Preprava autobusových zásielok http://www.slovaklines.sk/Upload/prepravny_poriadok.pdf
Heh, to je akože alternatíva k Slovenskej pošte? Podľa tých podmienok tam zverejnených mi to nepripadá byť moc výhodné... Aj to niekto z vás už niekedy využil?