Reakcia na: Peon #88942:
Preto že nočná doprava v danom dni začína až po 23tej hodine. Navyše bolo aj uvedené, že zmena vstupuje do platnosti od začiatku premávky nočných liniek v noci z 1. na 2.7.2007, zatiaľ čo pri tarife nemáš uvedené, že platí až od 1.11. 5:00."Prvým krokom je Pilotný projekt organizácie nočnej dopravy, ktorý sa zavádza v metropole na Dunaji od noci z 1. na 2. júla 2007."
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=4780
Peon
Čo myslíte, nebolo by vhodné vydať cestovné lístky (CL) na 4-cesty (čo sa označuje na oboch stranách) aj pre 10-minútové, alebo radšej 60-minútové? Škoda, že tie 30-minútové (za 66,-Sk) sa predávajú len v predajniach DPB a nie novinových stánkoch predávajúcich CL?