Reakcia na: Solider #88126:
Rozhodne nie. Pre mna je cestna doprava vsetko co chodi po ceste a vozi to ludi (co kosacka NIE JE). Logicky to tak je, opakujem ze netvrdim ze podla zakona je to inak.

?
Ty si sa obul do AAA, že trolejbusy sú predsa len cestná doprava.
Andy