Reakcia na: dupe #88067:
studenti EUBA nie su pravdepodobne volici samospravy tohto mesta... aj ked isto tam studuje aj niekto z bratislavy - teda potencionalny vodic, predpokladam ze vacsina bude z mimo bratislavy - tak co urobis ako VOLENY PREDSTAVITEL SAMOSPRAVY, ked nemas peniaze??? 1 vyhovies dochodcom, ktori su vseobecne velmi poslusni volici a chodia na takmer kazde volby
2 vyhovies studentom, z ktorych vacsina ani nema volebne pravo a ten zvysok ma aj tak mizernu volebnu ucast, obzvlast vo volbech do samospravy, navyse ked ti mimobratiskavski ani neprinasaju podielove dane a univerzita ani internaty neplatia dan z nehnutelnosti
Ike
to uz vacsie nedorozemenie su obce hned tuna blizko pri BA
podla tabul doteraz neviem ci je Čunovo (toto by malo byt spravne) alebo Čuňovo, alebo
Ivanka pri Dunaju ci Ivánka pri Dunaji (toto by malo byt správne).
Do minulého roku sme mali v DNV tabulu zaciatok obce a na nej bol bielou farbou (viditelne) premalovany dlzen, lebo tam bolo Devínská Nová Ves