Reakcia na: Själavrak #88036:
A ty si myslíš, Dunčo, že napríklad 201-tkou cestujú len cestujúci idúci z/do Vrakune?
A zas na Bahn.de ked das vyhladat spojenie tak ti najde napr. spojenie Wien - Wolfstal.. ale to zas moze byt nieco ine
AAA
A úprimne, keby si na Dolných Honoch býval ty, nemal by si na vec iný názor? Lebo tebe keď zobrali autobus zpred domu na Zochovu, tak ťa asi podľa toho, čo si tu písal, skoro šlak trafil.