Reakcia na: KT8 #87884:
A linky 37, 59 a ostatné od nich menej expresné linky (92,...) expresné nie sú? Stoja všade? A okrem toho napr. v úseku AS MN - Kooperativa máš tú alternatívu obslužnej linky, o ktorej tu básnia ľudia s podobným názorom ako ty, L 210.
Mirec1
Odpovedz si sám. Asi vieš odpovede na svoje otázky. Ja mám skúsenosti zo zahraničia a neviem, ktoré Mercedesy sa kde montujú a ani to radšej nechcem vedieť. Len nechcem zhorieť v žiadnom šmejde. Na druhej strane nie je jedno, aké šeredy jazdia po bratislavských uliciach.