Ja teda neviem, čo sa tu ludia z DNV stale stazuju, ved maju priame spojenie s centrom (L28, L21) a este k tomu aj nadstandardne expresne a priame spojenie s centrom (L21).Skor ak tak, by som sa na ich mieste stazoval na kapacitne vozove zabepecenie danzch liniek ale urcite by som tu netaral a prestupoch, lepsom spojeni a podobne bludy...
Ike
pozri ja som po 9/2005 musel cestovat 21+83/84+80 a v lete ked ma to nebavilo, vsetal som skor a od SAV som sa presiel az ku skole... nebolo nic krajsie ako ranna prechadzka s vedomim ze do skoly stiham, pozerajuc sa na natlacene busy a kolony nerovoznych aut IAD
prestupovanie je ale to najmenej co mi vadi, vadi mi skor ze busy stoja pri kazdej vrbe