Reakcia na: Emo #86519:
Pridávam sa, tiež žijem v inom meste a zatiaľ som vždy stretol len slušných revízorov.
Aj keď niekto nemal platný lístok, boli neoblomní, ale slušní.
Aj keď niekto nemal platný lístok, boli neoblomní, ale slušní.
Ale su aj dobry, napriklad jedna dvojica revizor + revizorka minule pekne po nastupe: "Dobre rano prajem, kontrola cestovnych listkov" a kazdemu povedala (revizorka) "Dakujem" ked jej ho podal.
--- takze to vyzera ze s tym prepustanim je to asi nejaka kacica iba, kazdopadne budem to dalej sledovat.....
Emo
No ja som zatiaľ stretol iba takýchto revízorov (aj dnes ráno v L91).? Neviem, ale občas mám pocit, akoby som žil v nejakom inom meste ako tí, ktorí sa na nich stále sťažujú.