Reakcia na: Solider #85956:
Bola to klasicka 14Tr Po generalke - dostala novu podlahu, dopyt na dvere, zakryte cela na tabule a na strechu klimu (nebola to 14TrM) no a podla toho ako bola ta klima otocena by som skvor tipoval ze to bolo v BA - lebo BB ich montuje opacne ak bratislavske dielne..
AAA
Zastávka na znamenie je to, čo je v BA, teda že cestujúci zazvoní, aby vodič vedel, že cestujúci má záujem vystúpiť. Vodič potom zastaví a ak vozidlo nemá dopytové otváranie dverí, alebo ho vodič nepoužíva otvorí všetky dvere.
Teda ty vlastne chceš skôr dopyt ako zastávky na znamenie.
Predstav si napr. Patrónku na znamenie, veď vodič Sorky by asi ohluchol, keby mu tam 5 ľudí postupne zvonilo.