Reakcia na: intony #85851:
ROFL ? Viem, že o tom nebola reč, ale skutočnosť, že by si za tú trojičku nepostavil (rozumej neodbavil ?) ďalšiu súpravu by v prípade viacerých zastávok spôsobovalo fatálne zdržania.
ja vzdy polievam hadicou, tak ma to nenapadlo
Andy