Reakcia na: Ike #85180:
Tak ja sa pokúsim asi tak po stopäťdesiatykrát ti to vysvetliť. Môže. Kľudne aj hneď od zajtra. Ale za SÚČASNÚ dotáciu a pri SÚČASNOM cestovnom ti proste žiadne lepšie služby NEPOSKYTNE. Buď si ABSOLÚTNE istý, že keby to bolo zaujímavé, tak sa tam ten súkromník už dávno vnúti.

Jezo
Na druhu stranu ked porovnavas aerolinie, tak Sky Europe ma uz vsetkych 16 lietadiel vymenenych a su v ich vlastnictve. A mam pocit, ze zacali kupovat z dalsich 16 na ktore mali opciu. Takze na rozdiel od CSA idu zdvojnasobit svoj letecky park.
Ale mam pocit, ze by bolo uz dost tejto temy. Uvahy okolo spojenia "Co by bolo, keby..." su bezpredmetne. ?