Reakcia na: Jakub1 #84950:
S tym zial nic nenarobis, skratka musis sa odpratat zo zastavky ak nechces dychat ten smrad. Hlavne ze pani policajti idu buzerovat vodicov za to ze sa chcu pocas cesty napit vody, pomaly im aj vodicak vezmu a na tychto idiotov kaslu.
Technopol
Asi tolko že momentalne sa tu začali rozširovať cesty (odbáčací pruh od DD smerom na Romanovu...) , takže ak nie teraz kedy je vhodnejší čas na výstavbu resp prestavbu tohto obratiska ??? Čo robia kompetentný ?
P.s Je to na 100% že to budu semafory ?