Reakcia na: 810zssk #84926:
Čo sa týka Apollo, dalo by sa do jeho stredu, myslím tým medzi protismery vložiť električková trať? Alebo sa oplatí skôr trolejbus? Vôbec by ma ešte zaujímalo, či sa počíta s nejakou úpravou toho nepodareného križovania výjazdov z Apolla a Prístavného mostu, aby mohli aj autá z Apolla ísť priamo na Bosákovu.
810zssk
Re #84921 Solider: A ze sa nerozpadne pri pokuse narvat do nej vsetkych zaujemcov
Re #84877 Själavrak:
a) Co sa tyka Lafranconi, tade ma ist elektricka preto ze tam je most, nie preto aby sme sa usmievali ze nam tam chodi viac liniek (aj ked tam nestoja) ale preto aby sme nemuseli stavat dalsi most.
b) Je to jedno, lebo aj tak je to cele nerealne.
Re #84923 Själavrak: Vlak ma hlavne profil kolesa trosku iny, tretia kolajnica by mohla byt. Ale k veci: Myslel sa asi novy tunel, na Kramaroch ak sa nemylim vlakovy tunel nie je.