Reakcia na: Själavrak #84336:
jasné, že by to bolo lepšie.. ak teda myslíš iba električky... Minimálne T3P tento náter mohli mať, a tiež všetky vozy po rekonštrukcii..
Aj SPP je celovozová reklama. Či si to myslel tak, že DPB (resp. Recar) by ich mal robiť lepšie
luky133
http://www.astragon.de/productsimages/Packshot%203D%20Katalog.jpg
Zistil som len ,že na predaj bude 16. Novembra tohto roku... Zatiaľ som nezistil nič. Ani aké autobusy tam budú a ani to aké funkcie bude mať tato hra... A ani ďalšie screenhoty som nenašiel...