Reakcia na: KLF #84139:
Však dobre - ja keď tu dlhšie nie som, tak čítam odzadu. Inak v Brne raz pri vjazde na samostatné teleso zabudli dať dodatkovú tabuľku a vodiči im tam odmietli jazdiť. Odvtedy sa im už nestáva, že by na tabuľku zabudli ? .
Myslel som ze to je vylukova linka ked je tam X 
Prave si definitivne dokazal ze SI Dunco.
Valec
Re #84140 810zssk: Mirkofón majú (mali) všetky vozy kvôli vysielačke. Ale repráky vo vozidle isto nemajú. ?