Reakcia na: risko1 #84041:
no neviem preco sa toho bud SL alebo DPB nechytili... leto bol idealny cas, tak mozno buduce...neviem ako je to z PK,MA, Stupavy, Jura, a Modry... ale napr zo SC v noci vela ludi cestuje do BA... a bud idu busom, alebo vlakom o 11tej alebo rano... keby SL alebo DPB zaviedli pokusne spoje co by isli z MA, modry a SC dajme tomu o 0.30, tak dam ruku do ohna ze ten bus sa zaplni (oboma smermi)
Ivanka je diera (nic proti), mala obec bez miestotvorneho charakteru a okrem obyvatelov tam nikto nechodi a ti co tam byvaju maju vacsinou auta...
Ja vseobecne cestujem najdalej pri druhych dverach, minule som sa akosi dostal do zadnej casti Ik415 a som bol dost prekvapeny ze ako davno som tam vlastne nebol
Peon
Stačí si spomenúť na tú pokusnú premávku MHD zo Zlatých pieskov do Ivánky pri Dunaji pred niekoľkými rokmi (iba v neskorých večerných hodinách), keď tam nejaký čas Sory "behali".
No hej teda, to prepravovanie bicyklov v 2. vozni by bolo problematické. ?