Suhlasim plne s Turbom. A polozim este raz otazku, na ktoru je mozno niekomu neprijemne odpovedat - PRECO sa kupoval Land Rover (+ vybava) za 2 miliony ??? Bolo treba LAND ROVER ? Sam som videl, ako s nim dotycny (schvalne ho nemenujem, vsetci ho pozname) brazdil tereny na svahoch Karpat medzi vinohradmi. Takze nielen na magistrat treba nadavat, ale aj na hospodarenie DP.
.
Papyr
Praha ma (podla dnesnej MF Dnes) rocne prijmy okolo 22 mld Kc a vydaje okolo 32,8 mld Kc, a hospodari teda so stratou 10 mld Kc rocne. Mna len napadlo, ze ked napr. Presov je 10x mensi, ze by sme mali dostat na minanie 1/10 z 32 miliard (teda 3,2 miliardy!!!) rocne - to by to potom vyzeralo!!! (Na okraj: Presov ma rozpocet okolo 0,6 mld Sk rocne.)
Mam tip na anketu: keby to bolo mozne, ste za znovuzjednotenie Ceskoslovenska? Bol by som fakt zvedavy na ohlasy... :))))))