Reakcia na: S499.1023 #83597:
ten argument nevymyslel Ike, ale niekto z DPB, alebo z magistrátu, pretože práve hlavná myšlienka celého LBC bola dať tento náter na vozy, ktorými jazdí najviac turistov...a teda hlavne na Hlavnú stanicu, do centra a na letisko..Ja pokladám túto myšlienku tiež za blbú, keďže podľa mňa by mali jazdiť všade rovnaké (a rovnako kvalitné) vozidlá, a nie len tam, kde chodia turisti.. ?
xpucmo
a) Aby vystupili dva asociali z elektricky, tak nepomohli ani dispeceri, musel prist moj sef.
b) Vies, moj, tych nemeckych, slovenskych a kadejakych inych turistov vozia zamestnanci DPB, ktori jazdia LEN na historicakoch. Keby nemali historicke vozy, ti nemecki, slovenski a kadejaki ini tursti by sa nemali na nijakom historicaku vozit, lebo obidva, by boli na linke trinast, a tym padom by vodici nemali robotu. A do toho posledneho historicaku sa asi kopa nemeckych, slovenskych a kadejakych inych turistov nezmesti.