Turbo: hmm smola, ale tie oranzove kable su opticke a nenajdes v nich ani stopu po medi alebo neakom inom kove... jedine co tam je kovove je ten drot na ktory to vesaju...

Ked mala tu buracku minuly tyzden tak jej to zatreli nejakou farbou. Jazdi to dnes na 201/202 (uz som zabudol)
nekonecno....
Turbo
Vcera som si povedal, ze sa nebudem rozculovat, a odidem trochu skor z roboty, aby som tihol 198/5, odchod 18:27. Nuz, 18:21 som vypadol a na zastavku som dosiel 18:23. 198 nesla, iba ostatne linky. Okrem toho aj kopec konciacich vozidil, a to aj z Juraku. Nuz, 18:37 som volal na Dispecing, tu mate moj rozhovor:
Ja: Dobry den, prosim vas, linka 198 premava? Lebo nie je mi zname ze by ju zrusili?
DD: Premava, teda mala by.
Ja: A prosim vas, viete preco nesla 198/5, odchod od EU 18:27?
DD: 198/5? Moment, ... , ano, 198/5, odchod z Dolnozemskej 18:15, plus 13 minut... , No a nesla?
Ja: Nie, nesla. Vy o tom ani neviete?
DD: Nie, nemam tu ziadnu spravu.
Ja: A nesiel skor? Lebo keby, tak to by muselo byt 6 minut, inak by som ho videl ako som isiel na ztastavaku. Ja by som si pozrel jeho kartu.
DD: Nie, urcite nesiel skor, to si vodici dnes nedovolia.
Ja: Viem. Ale to bola posledna 198. Nepoislete zalozne vozidlo?
DD: Bohuzial, vsetko co ma kolesa jazdi. Nemozeme poslat zalozne vozidlo.
Ja: Dobre, majte sa!
Tak dobre, vazeny, to nemame jedno vy****** zalozne vozidlo? A ako je mozne ze o tom dispecing ani nevedel? Tu vladne absolutny bordel!!!!!